Predstavitev dejavnosti Centra za socialno delo Maribor

• Kdaj: sreda, 21. december 2022, ob 14:00
  • Kje: Pedagoška fakulteta UM, Koroška cesta 160, 2000 Maribor
  • Izvajalec: Karin Kohont Brodschneider in Ružica Petrovič, Center za socialno delo Maribor
  • Univerza/fakulteta: Pedagoška fakulteta

Karierni center UM v sodelovanju s Centrom za socialno delo Maribor organizira dogodek Predstavitev dejavnosti Centra za socialno delo Maribor.

Center za socialno delo je javni socialno varstveni zavod za opravljanje dejavnosti socialnega varstva. Organizira in izvaja dejavnosti, s katerimi preprečuje ali odpravlja socialne stiske posameznikov, družin in posebnih skupin prebivalstva ter koordinira in usklajuje socialne akcije v lokalnem okolju zlasti tako, da sodeluje z vsemi drugimi (vladnimi in nevladnimi) izvajalci, ki so nosilci socialno varstvenih programov.

Na dogodku boste izvedeli, katera so njihova delovna področja, kakšna je njihova organiziranost ter na kakšen način se povezujejo s študenti.