Predstavitev Gradbenega zakona in Zakona o arhitekturni in inženirski dejavnosti

• Kdaj: sreda, 25. april 2018, ob 15:00
  • Traja: 5 pedagoških ur
  • Kje: Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM, Krekova ulica 2, 2000 Maribor, predavalnica G
  • Izvajalec: Anja Glušič, univerzitetna diplomirana inženirka gradbeništva
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM organizira predavanje o novi zakonodaji s področja gradbeništva ter ahritekturne in inženirske dejavnosti. Program dogodka:

• 15.00 - 17.15: Predstavitev novega Gradbenega zakona (Ur. l. RS št. 61/2017 z dne 2. 11. 2017)
  • 17.15 - 17.30: Odmor
  • 17.30 - 19.00: Predstavitev Zakona o arhitekturni in inženirski dejavnosti (Ur. l. RS št. 61/2017 z dne 2. 11. 2017)

Predavanje bo izvedla Anja Glušič, univerzitetna diplomirana inženirka gradbeništva. Izkušnje ima s področja vodenja večjih investicij v izgradnjo javnih objektov in cest, vodila je projekte rekonstrukcij oz. obnov, prav tako pa tudi projektov financiranih iz EU sredstev. Bogate praktične izkušnje je v preteklosti pridobila tudi z vodenjem del na gradbiščih, tako visokih kot tudi nizkih gradenj v podjetju Vegrad d. d. in jih nadgradila na Gradbenem inštitutu ZRMK, kjer je izvajala naloge nadzora nad gradnjo, svetovanja, izdelala več strokovnih in izvedenskih mnenj, sodelovala pri različnih evropskih projektov iz vsebine učinkovite rabe energije in obnovljivih virov energije, prav tako pa predavala in organizirala več usposabljanj. Stalno se izpopolnjuje doma in v tujini (Univerza v Illinoisu v ZDA), sicer pa je velika ljubiteljica kulture, umetnosti, športa, narave in živali, predvsem pa iskrenih odnosov ter veselih druženj.