Predstavitev programa Best of South-East

• Kdaj: sreda, 6. november 2019, ob 13:00
  • Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, dvorana Južni stolp
  • Izvajalec: Martina Boršić, dipl. prav.
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Steiermärkische Sparkasse Bank v sodelovanju z University of Graz, University of Music and Performing Arts Graz, Graz University of Technology in Montanuniversität Leoben razpisuje "Best of South-East" program, ki je namenjen nadaljnjemu izobraževanju nadarjenih in motiviranih študentov različnih študijskih smeri držav Jugovzhodne Evrope. Študentom omogoča študijske in delovne izkušnje v mednarodnem okolju, finančno podporo v obliki štipendije ali plačane delovne prakse, razširitev znanja tujih jezikov in sodelovanje pri raznih dogodkih in mreženju v lokalnem okolju skozi celotno obdobje programa.

Martina Boršić, dipl. prav., kot udeleženka programa na University of Graz opravlja pripravništvo pri Steiermärkische Sparkasse. Na predstavitvi programa "Best of South-East" vam bo predstavila postopek prijave in izbirni postopek ter odgovorila na vaša vprašanja v zvezi s programom.

Predstavitev programa je še posebej namenjena študentom Ekonomsko-poslovne fakultete UM in Pravne fakultete UM.

Vljudno vabljeni!