Predstavitev Slovenske vojske in razpisa za štipendije in možnosti sodelovanja.

• Kdaj: sreda, 2. november 2022, ob 11:00
  • Kje: Fakulteta za logistiko (predavalnica P006)
  • Izvajalec: doc. dr. Darko Ščavničar
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za logistiko

V okviru Centra za razvoj karier na FL UM se bo 2. 11. 2022, ob 11. uri, na Fakulteti za logistiko (predavalnica P006) predstavila Slovenska vojska in razpis za štipendije in možnosti sodelovanja. Poudarek bo na predstavitvi sistema štipendiranja, ki je izredno zanimiv tudi za naše študente. Gostili bomo doc. dr. Darka Ščavničarja in predstavnika z Ministrstva za obrambo, ki se ukvarja s štipendijsko politiko.

Štipendije bodo podelili tudi za študijske programe visokošolskih zavodov, ki omogočajo v okviru visokošolskega študija, izbiro programa Vojaški modul. Vojaški modul je dodatni izbirni modul v 3. letniku VS programa tudi na naši fakulteti (z njim lahko pridobite dodatne kompetence). Našim študentom na VS programu omogočajo v Slovenski vojski tudi opravljanje Praktičnega usposabljanja.

Rok za prijavo na Javni natečaj za podelitev štipendij za delo v Slovenski vojski je 4 .11. 2022, zato predlagamo, da si več o razpisu predhodno poglejte na spodnji povezavi: