Prepričajte v minuti - Elevator Pitch

• Kdaj: torek, 21. maj 2024, ob 10:30
  • Kje: Rektorat Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15 (Predavalnica 1)
  • Izvajalec: dr. Danijela Brečko, Sofos, Inštitut za upravljanje znanja in razvoj talentov

Sposobnost hitrega in prepričljivega izražanja je ključna v sodobnem poslovnem svetu, kjer imate morda le trenutek, da navdušite sogovornika ali potencialnega investitorja vaše nove poslovne ideje. Namen usposabljanja je razviti vaše veščine hitrega predstavljanja ideje, izdelka ali samega sebe v zgolj eni minuti - tisti ključni minuti, ki jo imate na voljo v dvigalu ali drugih hitrih poslovnih srečanjih. Cilj je,  da se naučite jasno in prepričljivo izraziti, tako da vzbudite zanimanje in  zaupanje v poslovno priložnost v zelo omejenem časovnem okviru.

Na usposabljanju ne boste pridobili le znanja, razvili boste tudi samozavest in spretnosti, ki vam bodo pomagale izstopati in uspevati v hitro spreminjajočem se poslovnem okolju. Delali bomo na tem, da bo vaša minuta še kako štela.

Delavnica za študente, ki sodelujejo ali so v preteklosti sodelovali pri Študentskih izzivih Univerze v Mariboru (ŠI:UM) ali pri njeni izpeljanki Študentski izzivi Univerze v Mariboru (ŠI:UM (NOO)) oziroma so vpisani v spletno platformo ŠI:UM.