Pridobivanje praktičnih izkušenj v času študija za študente FE UM - Krško

• Kje: Fakulteta za energetiko UM, Hočevarjev trg 1, 8270 Krško
  • Izvajalec: dr. Martina Horvat, karierna svetovalka
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za energetiko

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za energetiko UM organizira predavanje na temo Pridobivanje praktičnih izkušenj v času študija za študente FE UM.

Študenti bodo pridobili informacije o načinih in pomenu pridobivanja praktičnih izkušenj v času študija.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.