Prostovoljstvo, priložnost za pridobivanje praktičnih izkušenj

• Kdaj: sreda, 11. november 2015, ob 13:00
  • Traja: 1,5 ure
  • Kje: Fakulteta za zdravstvene vede, Žitna ulica 15, Maribor, seminarska soba 208 (drugo nadstropje)
  • Izvajalec: Tjaša Arko iz Slovenske filantropije

Karierni center UM v sodelovanju s Slovensko filantropijo in Fakulteto za zdravstvene vede UM organizira delavnico z naslovom "Prostovoljstvo, priložnost za pridobivanje praktičnih izkušenj"

Prostovoljsko delo je izjemna priložnost, ki jo še vedno pozna le malo študentov. Priložnost, da v času študija namenite kakšno uro ali dve na teden za pomoč nekomu drugemu oziroma se aktivirate na področjih, ki se vam zdijo pomembna in delate s strokovnjaki na različnih področjih. Res, da gre za delo za katerega ne prejmete denarnega plačila, a če je to delo pametno izbrano, lahko pridobite veliko več kot nekaj evrov; praktične izkušnje, preko katerih vidite svet na nov način, spoznate sebe v novih situacijah in imate možnost uresničevanja lastnih projektov. Kako začeti s prostovoljstvom? Kje lahko poiščete primerno organizacijo in na kaj je dobro biti pozoren, da ne pride do izkoriščanja? Kakšni so razlogi mladih, da se odločajo za prostovoljstvo in kaj dobite ob tem ko dajete? Vas zanima?

Udeležite se delavnice! Pohitite s prijavo, število mest je omejeno!

Več informacij o dogodku lahko dobite na elektronskem naslovu: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov). Vljudno vas prosimo, da se na ta elektronski naslov odjavite najpozneje do 9. 11. 2015, če po prijavi na dogodek ugotovite, da se ga ne boste mogli udeležiti.