PRVA POSLOVNA KONFERENCA MODEL M - MLADI, PODJETNIŠTVO IN DRUŽBENA ODGOVORNOST V MARIBORU

• Kdaj: četrtek, 14. julij 2016, ob 8:30
  • Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, Maribor, Dvorana Južni stolp
  • Izvajalec:  IRDO in Univerza v Mariboru – Karierni center UM

Inštitut za razvoj družbene odgovornosti – IRDO in Univerza v Mariboru – Karierni center UM sta letos pripravila evalvacijski program usposabljanja za mlade brezposelne v Podravju, ki ste se spoznali z osnovami podjetništva, nevladništva in inovativnega iskanja zaposlitve v minulih treh letih. K sodelovanju pa vabimo tudi druge mlade, ki bi ta program želeli spoznati in pridobiti individualno ali skupinsko brezplačno svetovanje. Konferenca projekta bo 14. julija 2016 v prostorih Univerze v Mariboru. Še pred tem pa bosta 8. in 12. julija potekali dve fokusni skupini na UM.

Prosimo vas, da se na dogodke prijavite tako, da nam pošljete e- sporočilo na naslov: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov) s pripisom, na kateri dogodek se prijavljate (ali svetovanje). Na dogodke lahko povabite tudi vaše znance, prijatelje, podjetnike, ki bi jih sodelovanje zanimalo. Zlasti dobrodošla so tudi podjetja, ki jih poznate, ki bi na konferenci bila pripravljena sodelovati z mladimi in predstaviti dobre prakse na tem področju. Vabimo vas torej, da se srečanj udeležite in da se na ta način ponovno srečamo. Veselimo se sodelovanja z vami!