Simulacija zaposlitvenega razgovora na FKBV

• Kje: Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru
  • Izvajalec: Katja Kovše, Valentina Merc, svetovalki Kariernega centra UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede

Postani mojster_mojstrica zaposlitvenih razgovorov! Spoznaj, kako poteka proces zaposlitvenega razgovora, preizkusi svoje spretnosti, dvigni samozavest in osvoji znanje, ki je potrebno za uspešen zaposlitveni razgovor.

​Na praktični delavnici boš:

• spoznal_a proces zaposlitvenega razgovora,
  • izboljšal_a svoj nastop in dvignil_a samozavest,
  • pripravil_a se na najpogostejša vprašanja,
  • pridobil_a koristne nasvete svetovalk Kariernega centra UM.

Za izvedbo praktične delavnice je obvezna prijava, ki jo skupaj z življenjepisom, oddate na .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov), najkasneje do 12. 3. 2024, do konca dneva. Ob prijavi dopišite, za katero področje ali delovno mesto se prijavljate. Pred delavnico boste na e-naslov prejeli vse informacije, ki jih potrebujete za udeležbo na razgovoru, skupaj s terminom razgovora. Razgovori bodo potekali individualno, s svetovalkami Kariernega centra UM, na koncu razgovora sledi evalvacija. Za vsakega udeleženca je predvideni čas trajanja razgovora okoli 20 minut.

Pohiti s prijavo, saj je število prostih mest omejeno.