Spletno oglaševanje in pisanje besedil za študente FT UM

• Kdaj: sreda, 27. november 2019, ob 9:00
  • Kje: Dom kulture, Trg izgnancev 12, Brežice, Predavalnica 1
  • Izvajalec: Monika Horvat, KUKA, Monika Horvat, s.p.
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za turizem

Karierni center UM v sodelovanju s FT UM organizira delavnico na temo spletno oglaševanje in pisanje besedil.

Predavanje bo zajemalo naslednje vsebine:

1. Kako oglaševati na spletu – možnosti, ki so na voljo?

2. Kakšen je namen posamezne spletne platforme in za katero področje je primerna?

3. Ključni nasveti za pisanje besedil.

4. Praktični primeri iz vidika pisanja besedil in vajami za pisanje besedil.

Cilji delavnice:

- razumeti pomen spletnega oglaševanja, razlike/prednosti/pomanjkljivosti v primerjavi s klasičnim oglaševanjem,

- spoznati, katere možnosti spletnega oglaševanja obstajajo,

- razumeti, kateri način spletnega oglaševanja je potrebno uporabiti za določen primer produkta/storitve/idr.,

- pridobiti ključne nasvete in praktičen vidik pisanja besedil za spletno oglaševanje.

Predavanje bo izvedla Monika Horvat, strokovnjakinja digitalnega marketinga, še posebej Facebook oglaševanja, ki že več kot 5 leta z lastno agencijo za digitalni marketing sodeluje s številnimi slovenskimi podjetji in posamezniki na področju vodenja socialnih omrežij, Facebook in Instagram oglaševanja, e-mail marketinga in brandinga.