Spoznanja, rezultati in trajni dosežki v celostni obravnavi študentov

• Kdaj: četrtek, 28. september 2023, ob 10:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Matej Kosi Hederih, Katja Kovše in Ines Mikulič; Karierni center Univerze v Mariboru
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Projekt »Krepitev aktivnosti in vloge Kariernega centra Univerze v Mariboru v celostni obravnavi študentov« se počasi bliža zaključku. Prišel je čas, da predstavimo spoznanja in rezultate v okviru operacije, intelektualne dosežke in možnosti podpore ciljnim skupinam, ki bodo potekale še po zaključku operacije.

Vljudno vas vabimo, da se udeležite 4. dogodka izmenjave izkušenj, rezultatov in dobrih praks, ki bo obenem diseminacijski dogodek projekta.

Dogodek z naslovom »Spoznanja, rezultati in trajni dosežki v celostni obravnavi študentov« bo potekal na daljavo preko MS Teams v četrtek, 28. 9. 2023, od 10.00 do predvidoma 11.30.

Prosimo, da svojo udeležbo potrdite tukaj do 26. 9. 2023.

Povezava do dogodka v MS Teams sobi je tukaj.

V upanju, da se vidimo na dogodku, vas lepo pozdravljamo,

Svetovalci Kariernega centra UM