Prvo srečanje s kariernim svetovalcem na temo mreženja

• Kdaj: četrtek, 15. marec 2012, ob 16:00
  • Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, Sejna soba 116
  • Izvajalec: Matej Kosi, koordinator aktivnosti Kariernega centra UM
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

V manjši skupini boste na temo mreženja lahko s kariernim svetovalcem govorili o:

• tem, kaj je mreženje;
  • pomenu mreženja;
  • možnih načinih mreženja;
  • pripravi baze kontaktov za mreženje;
  • mreženju kot aktivnemu in inovativnemu načinu iskanja zaposlitve;
  • prednosti iskanja zaposlitve s pomočjo mreženja...

Zakaj se torej udeležiti srečanja v manjši skupini in aktivno sodelovati v skupnem pogovoru o navedeni temi, ki jo bo usmerjal in vodil karierni svetovalec?
Večje mreže predstavljajo socialni kapital, saj preko njih lažje pridete do boljšega delovnega mesta ali koristnih napotkov ob pravem času. Ko neka aktualna organizacija išče nove moči, lahko v svoji bazi kontaktov preverite ali vam lahko kdo posreduje koristne napotke o zahtevanih kompetencah, potrebnih delovnih izkušnjah in ostalem, kar vas zanima. Širjenje mrež je namenjeno aktivnim iskalcem zaposlitve, ki prevzemajo odgovornost za svoj zaposlitveni položaj in ne tistim, ki sedijo doma ter čakajo, da jih kdo po naključju povabi na razgovor.
Postanite aktivni!
V primeru velikega interesa bomo dogodek ponovno izvedli. Namenjen je zgolj 10 kandidatom in v primeru, da prijava več ne bo mogoča, nam pišite na elektronski naslov: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov).