Strokova ekskurzija študentov FGPA UM v delovna okolja na Hrvaškem

• Kdaj: četrtek, 25. maj 2017, ob 5:00
  • Traja: 2 dni
  • Kje: Zadar, Rijeka (HR)
  • Izvajalec: predstavniki obiskanih podjetij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo

Karierni center UM in Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo  UM organizirata dvodnevno strokovno ekskurzijo v potencialna delovna okolja na Hrvaškem po naslednjem programu:

25.5.2017:

• 5.00 - odhod avtobusa (glavni vhod Tehniških fakultet, Smetanova 17, 2000 Maribor) - zbor potnikov 15 minut prej
  • 9.30 - prihod v Zadar ter predstavitev podjetja Strabag - predstavništvo Zadar. Podjetje bo predstavilo tudi prejektno dokumentacijo oažev, tehnologije izvedbe in uporabe opažnih sistemov, potrebno oragnizacijo gradbišča in udeležencev pri uporabi. Sledila bo predstavitev podjetja PERI, Oplate i skele d.o.o. - predstavništvo v Zadru. Ogledali si bodo tudi projektno pisarno s tehnično podporo, skladišče opažnih sistemov, logistiko in transport ter vzdrževanje.
  • po ogledih sledi ogled mesta in nočitev

26.5.2017:

• vožnja proti Rijeki, kjer boste obiskali Gradbeno fakulteto v Rijeki. Nato sledi ogled gradbišča sveučilišne bolnice, kjer bo tudi predstavitev podjetja GPP ''Mikić'' d.o.o.
  • po kosilu vožnja proti slovenski Istri.

Karierni center UM krije zgolj delež stroškov avtobusnega prevoza. Participacija študenta za udeležbo na ekskurziji je 30 EUR. Več informacij: asist. Zoran Pučko