Strokovna ekskurzija študentov EPF UM v delovna okolja v Novem mestu in Ljubljani

• Kdaj: petek, 7. december 2018, ob 6:00
  • Traja: 1 dan
  • Kje: Sedeži obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih organizacij
  • Univerza/fakulteta: Ekonomsko-poslovna fakulteta

Ekonomsko-poslovna fakulteta Univerze v Mariboru v sodelovanju s Kariernim centrom Univerze v Mariboru pripravlja strokovno ekskurzijo v bodoča delovna okolja študentov v organizacije, ki so navedene po spodnjem programu:

6.00: odhod iz Maribora in vožnja proti Novemu mestu (nasproti avtobusne postaje Maribor, Mlinska cesta)

8.45 – 12.00: obisk KRKA, tovarna zdravil, d.d., Novo mesto, Šmarješka cesta 6, 8000 Novo mesto in obrata Notol2

12.00 –  13.00: vožnja proti Ljubljani

13.00 – 16.00: obisk IBM SLOVENIJA Podjetje za proizvodnjo, marketing in storitve d.o.o. Ljubljana, Ameriška ulica 8, 1000 Ljubljana

18.00:  odhod iz Ljubljane in vožnja proti Mariboru

Na strokovno ekskurzijo se prijavite preko obrazca: https://bit.ly/2yWe9pC.  Prijave se zbirajo do zapolnitve mest.

Strokovna ekskurzija je namenjena predvsem študentom usmeritve E-poslovanja na EPF UM, zato imajo ti prednost pri prijavi.

Zapis v spodnjem kvadratu Prijava: PRIJAVA NA DOGODEK NI VEČ MOGOČA! je brezpredmeten.

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.