Strokovna ekskurzija študentov FGPA UM: kamnolomi v SV Sloveniji

• Traja: 6 ur
  • Kje: Oplotnica, Bistriški Vintgar
  • Izvajalec: predstavniki obiskanih organizacij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM organizira strokovno ekskurzijo v bodoča delovna okolja: Mineral d.d. - kamnolom Cezlak I in Cezlak II in Kamnolom škrilja, Jože Leva s.p. Na poti nazaj se boste ustavili še v Bistriškem Vintgarju in si ogledali še Rimski kamnolom marmorja. Program ekskurzije:

• 8:00 - odhod avtobusa (glavni vhod Tehniških fakultet UM, Smetanova 17, 2000 Maribor)
  • 9:00 - 13:00 - ogledi delovnih okolij
  • 14:00 - prihod v Maribor

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.