Strokovna ekskurzija študentov FGPA UM v bodoča delovna okolja v Hočah

• Traja: 5 ur
  • Kje: Hoče
  • Izvajalec: predstavniki obiskanih organizacij

Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM v sodelovanju s Kariernim centrom UM organizira obisk potencialnih delovnih okolij v Hočah po naslednjem programu:

• 1. skupina: odhod ob 8.30 pred glavnim vhodom Tehniških fakultet (Smetanova 17, 2000 Maribor), nato ogled gradbišča tovarne Magna Steyr. Sledi ogled podjetja Štajerski inženiring d.o.o. Povratek v Maribor ob 11.00.
  • 2. skupina: odhod ob 10.00 pred glavnim vhodom Tehniških fakultet (Smetanova 17, 2000 Maribor), nato ogled gradbišča tovarne Magna Steyr. Sledi ogled podjetja Štajerski inženiring d.o.o. Povratek v Maribor ob 13.00.

Število mestna posamezno skupino je omejeno na 30. Več informacij in prijave pri asist. Zoran Pučko.