Strokovna ekskurzija študentov FGPA UM v Zagreb in Sveto Nedeljo - ODPOVEDANO

• Traja: 1 dan
  • Kje: Sedež obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih institucij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo

Fakulteta ze gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo UM v sodelovanju s Kariernim centrom UM organizira strokovno ekskurzijo študentov FGPA UM v potencialna delovna okolja.

Strokovna ekskurzija bo potekala po naslednjem programu:

7:30 - odhod iz Maribora ( zbor pred Tehniškimi fakultetami na Smetanovi ulici 17, Maribor)

1. potencialno delovno okolje: FlixBus (Zagreb)

2. potencialno delovno okolje: Rimac avtomobili (Sv. Nedelja)

17:30 - predviden čas prihoda v Maribor

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.

Spodnji napis "Prijava na dogodek ni več mogoča!" je brezpredmeten.