Strokovna ekskurzija študentov FS UM v Nazarje in Šoštanj - ODPOVEDANO

• Kje: Sedež obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih institucij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za strojništvo

Fakulteta za strojništvo Univerze v Mariboru, v sodelovanju s Kariernim centrom Univerze v Mariboru, organizira strokovno ekskurzijo v delovna okolja v Nazarje in Šoštanj po naslednjem programu:

7:30 - odhod iz Maribora ( zbor pred Tehniškimi fakultetami na Smetanovi ulici 17, Maribor)

1. potencialno delovno okolje: BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje

2. potencialno delovno okolje: Turna d.o.o.

15:30 - predviden čas prihoda v Maribor

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.