Strokovna ekskurzija študentov PeF UM v potencialna delovna okolja v Prekmurju

• Kdaj: petek, 6. marec 2020, ob 7:30
  • Traja: 1 dan (6 pedagoških ur pri potencialnih delodajalcih)
  • Kje: Sedeži obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih organizacij
  • Univerza/fakulteta: Pedagoška fakulteta

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Pedagoško fakulteto UM organizira strokovno ekskurzijo študentov v delovna okolja po naslednjem programu:

- 7:30 – odhod iz Maribora (parkirišče pri Pedagoški fakulteti UM, Koroška cesta 160, 2000 Maribor)

- Od 9:00 naprej - ogledi delovnih okolij:

- Doživljajski park Vulkanija, Zavod za upravljanje kulturne dediščine Grad, Grad 174, 9264 Grad (2 šolski uri);
- Grad Grad, Grad 172, 9264 Grad (2 šolski uri) - spada pod podjetje Zavod za upravljanje kulturne dediščine Grad, Grad 174, 9264 Grad;
- Paviljon Expano,  Bakovska ulica 41, 9000 Murska Sobota (2 šolski uri) - spada pod podjetje Razvojni center Murska Sobota, Kardoševa ulica 2, 9000 Murska Sobota.

17:00 (približno) – odhod iz Murske Sobote proti Mariboru
Cca. 18:30 – predviden prihod pred PeF UM (Koroška cesta 160, 200 Maribor)

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.