Strokovna ekskurzija za študente v podjetji KTM Sportcar GmbH in AVL LIST GmbH

• Kje: Graz, Avstrija
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih podjetij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za strojništvo

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za strojništvo UM in Formulo Student organizira strokovno ekskurzijo v delovna okolja KTM Sportcar GmbH in AVL LIST GmbH po naslednjem programu:

• 8:45 - zbor potnikov pred glavnim vhodom Tehniških fakultet, Smetanova 17, 2000 Maribor
  • 9:00 - odhod avtobusa
  • 10:30 - prihod v Graz in ogled podjetja KTM Sportcar GmbH, kjer si boste ogledali proizvodnjo športnih avtomobilov KTM X-Bow.
  • 12:15 - 14:30 - kosilo in prosti čas v mestu Graz
  • 15:00 - ogled podjetja AVL LIST GmbH (Program bo zajemal naslednje postaje: The glass engine, Crystal production, Demonstration test bed for engine production, Acoustic roller test bed, Powertrain Technology Center (PTC), Virtual test bed (Hardware in the loop - HiL))
  • 18:30 - prihod v Maribor

Cena ekskurzije: 5 EUR (cena ogleda podjetja KTM Sportcar GmbH). Poravnali boste na avtobusu.

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.