Strokovna ekskurzija v delovna okolja v Prekmurje - ODPADE

• Kdaj: četrtek, 19. marec 2020, ob 6:00
  • Traja: 1 dan (4 pedagoške ure)
  • Kje: Sedeži obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih organizacij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za energetiko

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru v sodelovanju s Kariernim centrom Univerze v Mariboru organizira strokovno ekskurzijo v delovna okolja v Prekmurje.

Program:

6:00; odhod avtobusa izpred FE, Krško, Hočevarjev trg 1

7:15; odhod avtobusa  izpred TUŠ Centra v Celju

7:45; odhod avtobusa  izpred FE, Velenje, Koroška c. 62a

8:45; odhod avtobusa izpred Leclerc-a v Mariboru

10:00; ogled podjetja Roto Group, d.o.o.

12:30; ogled podjetja Paradajz, d.o.o., (Lušt)

14:30; kratek ogled Maribora in kosilo (študentski boni)

16:30; odhod avtobusa iz Maribora proti Celju, Velenju, Krškem

19:00; predviden prihod v Krško

Prijave se zbirajo na .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov), do 10. 3. 2020. Ob prijavi obvezno pripišete vstopno postajo (Krško, Celje, Velenje, Maribor).

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.