Strokovna ekskurzija v delovna okolja v SV Sloveniji za študente FKBV UM- ODPADE

• Kdaj: ponedeljek, 23. marec 2020, ob 7:30
  • Traja: 1 dan
  • Kje: Sedeži obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih organizacij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru organizira strokovno ekskurzijo v  delovna okolja v SV Sloveniji.

Program:

7.30 Odhod: avtobusna postaja pod Gradom Pivola
8.30-9.30 VrtnarijPodjetje Paradajz d.o.oa Kurbus
10.15 do 11.30 Podjetje Paradajz d.o.o
11.45 do 12.45 Ocean Orchids d.o.o.
13.00 do 14.00 Cornus
okrog15.00 avtobusna postaja pod Gradom Pivola

Karierni center Univerze v Mariboru krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.