Strokovna ekskurzija v EMO-orodjarno d.o.o., Krko d.d. in Terme Čatež d.d.

• Kdaj: petek, 13. marec 2015, ob 6:20
  • Traja: 1 dan
  • Kje: EMO-orodjarna d.o.o., Krka d.d. in Terme Čatež d.d.
  • Izvajalec: Fakulteta za strojništvo v sodelovanju s sekcijo Mladi projekti managerji in Kariernim centrom Univerze v Mariboru
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za strojništvo

Fakulteta za strojništvo v sodelovanju s sekcijo Mladi projekti managerji in Kariernim centrom Univerze v Mariboru 13. marca 2015 pripravlja OBISK V BODOČA DELOVNA OKOLJA DIPLOMANTOV v organizacije EMO-orodjarna d.o.o. (Bežigrajska 10, 3000 Celje), Krka d.d. (Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto) in Term Čatež d.d. (Topliška 35, 8251 Čatež ob Savi).

Program obiska je sledeč:

• 06:40 – predviden odhod iz Maribora (glavna avtobusna postaja)
  • 7:30 - voden ogled delovnega okolja in predstavitev kadrovanja EMO-orodjarna d.o.o. (Bežigrajska 10, 3000 Celje)
  • 11:00  - voden ogled delovnega okolja in predstavitev kadrovanja Krka d.d. (Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto)
  • 14.00 - voden ogled delovnega okolja in predstavitev kadrovanja Term Čatež d.d. (Topliška 35, 8251 Čatež ob Savi)
  • 15.20 – v Krškem čas za kosilo
  • Povratek v Maribor na Glavno avtobusno postajo

*Karierni center UM financira zgolj stroške avtobusnega prevoza do omenjenih delovnih okolij in nazaj v Maribor.