Strokovna ekskurzija v Ocean Orchids, Brauhaus Bevog in turistično kmetijo Kaučič

• Kdaj: četrtek, 23. november 2017, ob 11:15
  • Traja: 1 dan
  • Kje: Dobrovnik, Bad Radkersburg in Benedikt
  • Izvajalec: Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM in Filozofska fakulteta UM v sodelovanju s Kariernim centrom UM

Fakulteta za naravoslovje in matematiko UM in Filozofska fakulteta UM v sodelovanju s Kariernim centrom UM vabita na obiske delovnih okolij Ocean Orchids d.o.o., Brauhaus Bevog GmbH in turistično kmetijo Kaučič.

Program strokovne ekskurzije:

• Odhod ob cca. 11:15 izpred Filozofske fakultete Univerze v Mariboru
  • 12:30 ogled in predstavitev Ocean orchids d.o.o. (Dobrovnik 297, 9223 Dobrovnik)
  • 15:00 ogled in predstavitev Brauhaus Bevog GmbH (Gewerbepark B 9, 8490 Bad Radkersburg, Avstrija)
  • 18:00 ogled in predstavitev turistične kmetije Gostišče na kmetiji, Olga Kaučič s.p. (Trstenik 21, 2234 Benedikt)
  • v poznih večernih urah povratek v Maribor
*Karierni center Univerze v Mariboru financira zgolj stroške avtobusnega prevoza.
Tropski vrt Ocean orchids d.o.o.
Brauhaus Bevog GmbH
Turistična kmetija Kaučič