Strokovna ekskurzija: Vinska klet Vipava, Kmetija Smodin, Turistična kmetija Malovščevo

• Kdaj: torek, 20. november 2012, ob 6:30
  • Traja: cel dan
  • Kje:
  • Izvajalec: Karierni center UM in Študentski svet FKBV UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede

Karierni center Univerze v Mariboru in Študentski svet Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede UM organizirata enodnevno strokovno ekskurzijo v delovna okolja. Program:

- Vinska klet Vipava, kjer bomo imeli voden ogled vinske kleti in degustacijo
- Kmetija Smodin, kjer bo ogled nasadov sadnega drevja in predelave v sokove
- Turistična kmetija Malovščevo, kjer bomo uživali v domačem kosilu ter si nato ogledali vinsko klet in pršutarno

Odhod: AP pred FKBV ob 6.30, vstop v Dramljah (bencinski servis caa. 500 m od izvoza z avtoceste) ob 7.00.

Cena ekskurzije je 10 eur. V ceno je všteta vstopnina v vinsko klet Vipava in kosilo. Znesek poravnate po prijavi v Študentski pisarni FKBV (Vid Šajher: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov))

Strokovno ekskurzijo sofinancirata Karierni center UM (prevoz 100 %) in Študentski svet FKBV UM (kosilo in vstopnina v vinsko klet Vipava 52 %)

Ekskurzije se lahko udeležijo zgolj študenti FKBV UM.

Pri prijavi navedite v polju ''Razlog'' vstopno postajo (FKBV, Celje, Ljubljana).

Vinska klet Vipava
Vinska klet Vipava - degustacija vin