Strokovna ekskurzija za študente EPF UM v delovna okolja v Pomurju

• Kdaj: četrtek, 8. november 2018, ob 8:00
  • Traja: 1 dan
  • Kje: Sedeži obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih organizacij.
  • Univerza/fakulteta: Ekonomsko-poslovna fakulteta

Ekonomsko-poslovna fakulteta Univerze v Mariboru v sodelovanju s Kariernim centrom Univerze v Mariboru pripravlja strokovno ekskurzijo v bodoča delovna okolja študentov v organizacije, ki so navedene po spodnjem programu:

• 8:00 – 9:00        Odhod avtobusa izpred železniške postaje v Mariboru
  • 9:00 – 10:00      Obisk podjetja Paradajz d.o.o., Renkovci 57 / c, 9224 Turnišče: Voden ogled rastlinjaka, predstavitev pridelave ter poslovanja podjetja.
  • 10:15 – 11.30     Pomurski tehnološki park, podjetje za pospeševanje podjetništva v Pomurju d.o.o. Plese 9a, 9000 Murska Sobota: Ogled in predstavitev delovanja tehnološkega parka, predstavitev podjetništva v Pomurju, projekti, srečanje z ambicioznim start-up podjetjem.
  • 12:00 – 14:00     Obisk družinskega podjetja Kodila d.o.o. Markišavci 44, 9000 Murska Sobota: Predstavitev družinskega podjetja in poslovanja, voden ogled šunkarne ter zorilnice.
  • 14:30 – 15:30     Dom penine, Radgonske Gorice Gornja Radgona d.d., Jurkovičeva ulica 25, 9250 Gornja Radgona: Voden ogled prostorov Doma penine, ogled več kot 200 let starih kleti Pod skalo, Pod rimskim kolesom in Pod slapom, predstavitev tradicije in poslovanja.
  • 15:30 – 16:15     Vožnja proti  Mariboru

Na strokovno ekskurzijo se prijavite po elektronski pošti na naslov: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov).  Prijave se zbirajo do zapolnitve mest.

Zapis v spodnjem kvadratu Prijava: PRIJAVA NA DOGODEK NI VEČ MOGOČA! je brezpredmeten.

Strokovna ekskurzija je namenjena predvsem študentom EPF UM v okviru predmetov Obvladovanje rasti podjetja (BV), Upravljalna ekonomika ter Korporacijsko podjetništvo (BU), študentom na usmeritvi Podjetništvo (BU 2. letnik) ter študentom na usmeritvi Podjetništvo in inoviranje (BM), zato bodo ti imeli prednost pri prijavi.

Karierni center UM krije zgolj stroške avtobusnega prevoza.