Strokovna ekskurzija za študente EPF UM v Mercator in agencijo Pristop

• Kdaj: torek, 8. januar 2013, ob 7:30
  • Traja: 1 dan
  • Kje: Sedeži podjetij
  • Izvajalec: Karierni center UM v sodelovanju s Kariernim centrom EPF UM in Katedro za marketing EPF UM.
  • Univerza/fakulteta: Ekonomsko-poslovna fakulteta

Program aktivnosti:

V torek, 8. 1. 2013, se bomo ob 7.30 z avtobusom, ki nas bo čakal na železniški postaji v Mariboru, odpeljali proti Mercatorju, kjer nam bodo predstavili njihove trženjske strategije ter korporativno aktivnost Koraki iz leta 2012. Nato si bomo vzeli čas za kosilo. Ob 13.30 ure pa nas prijazno pričakujejo v privlačni in kreativni marketinški agenciji Pristop, kjer nam bodo opisali, kako poteka delo v vodilni neodvisni komunikacijski in svetovalni mreži agencij v JV Evropi. To je agencija, ki verjame v moč znanja, strateško načrtovanje in premišljeno izvajanje projektov za reševanje poslovnih, trženjskih in komunikacijskih izzivov.