Študijski obisk študentov FERI UM - Ribnica in Kočevje

• Kje: Prostori obiskanih organizacij
  • Izvajalec: Predstavniki obiskanih organizacij
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko

Karierni center UM v sodelovanju s Fakulteto za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru organizira študijski obisk v Ribnici in Kočevju.

Študijski obisk bo potekal 10. 5. 2022 po programu:

• odhod iz Maribora (mesto odhoda: Smetanova ulica 17, 2000 Maribor),
  • Yaskawa Ristro, podjetje za gradnjo strojev in naprav d.o.o., Industrijska cona Lepovče (Lepovče 23, 1310 Ribnica),
  • Yaskawa Europe Robotics, razvoj in proizvodnja Robotov, d.o.o. (Novomeška cesta 10, 1330 Kočevje),
  • in nazaj do Maribora.

Na dogodek se lahko prijavijo študenti programov Elektrotehnika na študijski smeri Avtomatika in robotika (1. letnik MAG in 2. letnik UNI) in programa Mehatronika (1. letnik MAG in 2. letnik UNI). Prijave sprejemamo do nedelje 1. 5. 2022 oz. do zapolnitve prostih mest.