Tečaj retorike in javnega nastopanja

• Kdaj: sreda, 6. marec 2013, ob 13:00
  • Traja: 2 dni
  • Kje: Fakulteta za varnostne vede UM, Kotnikova 8, Ljubljana in Fakulteta za organizacijske vede UM, Kidričeva 55a, Kranj
  • Izvajalec: Saša Einsiedler, Heliopolis izobraževanje d.o.o.

1. dan: 6.3.2013 ob 13.00 na Fakulteti za varnostne vede UM - P4 (4 šolske ure):

• Prvi vtis, zakaj je pomemben, kako naredimo dobrega, kaj ga sestavlja;
  • Pomen podobe, kako vplivamo na druge z nebesedno komunikacijo, gibanje pred občinstvom;
  • Priprava dobrega nastopa, pred manjšo in večjo skupino;
  • Trema? Super!

2. dan: 7.3.2013 ob 13.00 na Fakulteti za organizacijske vede UM - P303  (4 šolske ure):

• Navdušenje je ključno!;
  • Uporaba MS Power Pointa;
  • Vaje za zmagovito notranjo naravnanost (umirjanje);
  • Vaje za preseganje omejujočih prepričanj;
  • Vaje za obvladovanje težavnih situacij

Delavnica je namenjena zgolj študentom in diplomantom Fakultete za varnostne vede UM (15 mest) in Fakultete za organizacijske vede (15 mest). Obvezna je udeležba na obeh delih.

Študenti, ki ste se prijavili in se delavnice iz kakršnega koli razloga ne boste mogli udeležiti, se prosim pravočasno odjavite in tako dajte priložnost tistim, ki bi se želeli udeležiti. Na čakalno vrsto se lahko vpišete na .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov). V tem primeru sporočite tudi telefonsko številko.