Tvoja kariera je pomembna, imej jo pod nadzorom! - Za študente tehniških fakultet

• Kdaj: ponedeljek, 7. marec 2016, ob 10:00
  • Kje: Univerza v Mariboru, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo, Smetanova ulica 17, Maribor, predavalnica A107
  • Izvajalec: Matej Kosi, karierni svetovalec

V Kariernem centru UM menimo, da je vaša kariera pomembna. Kaj pa vi? Imate že začrtane cilje in načrt, kako jih boste dosegli, ali pa je to le ena izmed tistih stvari, za katere menite, da še niste dovolj blizu koncu študija, da bi že razmišljali o njih? Upamo, da vaš odgovor ni podoben drugemu delu prejšnje povedi, če pa je, še enkrat razmislite, saj menimo, da bi morali čim prej usmerjeno delati na tem, da boste lažje prešli na trg dela.

Udeležite se delavnice in ugotovite, kaj storiti, da bo od zdaj naprej vaša kariera pod vašim nadzorom. Razpravljali bomo o tem:

• kako dobro je potrebno poznati sebe, da uspemo;
  • v kolikšni meri je potrebno raziskati možnosti/priložnosti v okolju;
  • kako si postaviti cilje in kako delovati, da jih boste zagotovo dosegli.

Vredno je vložiti nekaj časa in energije, da si boste čim prej po končani izobrazbi na delovnem mestu rekli, da imate radi svoje delo. Se vidimo!

Svetovalci v Kariernem centru UM