Učinkovita uporaba orodja za spletno anketiranje 1KA

• Kdaj: četrtek, 14. maj 2020, ob 13:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Katja Zrim, Center za družboslovno informatiko, Fakulteta za družbene vede, Kardeljeva ploščad 5, 1000 Ljubljana
  • Univerza/fakulteta: Filozofska fakulteta

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Filozofsko fakulteto Univerze v Mariboru organizira delavnico z naslovom Učinkovita uporaba orodja za spletno anketiranje 1KA.

Vsebina delavnice:

• Oblikovanje vprašalnika: postavljanje vprašanj, uporaba pogojev.
  • Nastavitve vprašalnika: trajanje, jezik, obveščanje.
  • Testiranje vprašalnika: testni vnosi, avtomatski testni vnosi, komentarji.
  • Objava: objava vprašalnika prek socialnih omrežij.
  • Zbiranje podatkov: pregled in izvoz podatkov.
  • Analiziranje: osnovne statistike, prikaz grafičnih rezultatov.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite program MS Teams.

Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: sidfu7h

Skupina se imenuje Učinkovita uporaba orodja za spletno anketiranje 1KA. Če se kdo ne more pridružiti s kodo, naj vpiše ime skupine in zaprosi za priključitev.

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.

Vljudno vabljeni!