Učinkoviti in inovativni načini iskanja zaposlitve - FOV

• Kdaj: ponedeljek, 18. november 2013, ob 11:00
  • Traja: 90 min
  • Kje: Fakulteta za organizacijske vede UM, Predavalnica 301, Kidričeva cesta 55a, 4000 Kranj
  • Izvajalec: Gorazd Prah, karierni trener ter razvijalec projektov na MojeDelo.com. Soavtor 3. izdaje prvega slovenskega priročnika za iskanje zaposlitve, 6 let izkušenj pri zaposlovanju in zaposlitvenem marketingu. Izvajalec preko 100 kariernih delavnic za iskalce zaposlitve (predvsem mlade in težko zaposljive).
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za organizacijske vede

Svet okoli nas se je drastično spremenil, metode iskanja zaposlitve pa tudi – le nihče nas ni naučil njihove pravilne uporabe. Kako deluje sodobni trg dela, kje se »skrivajo« prosta delovna  mesta  in kako jih lahko dobimo? Spoznali bomo načela upravljanja kariere in iskanja zaposlitve ter načine, kako poiskati in prepričati potencialnega delodajalca.

Gradivo s predavanja