Učinkovito upravljanje s časom ob delu, študiju in/ali družini

• Kdaj: ponedeljek, 27. marec 2023, ob 17:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Nina Piberčnik in Kaja Sel
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center UM v sodelovanju z Inštitutom Avisensa organizira delavnico z naslovom 'Učinkovito upravljanje s časom ob delu, študiju in/ali družini'.

Pogosto se nam zdi, da nam primanjkuje časa. Tak občutek je še posebej izrazit pri usklajevanju več vidikov našega življenja, bodisi študija in službe, študija in družine, ali celo študija, službe in družine.

Upravljanje s časom je zato pomembna kompetenca, s katero, če jo obvladamo, lažje izpolnjujemo vsakdanje zahteve, znižamo obremenitve in posledično zaznavamo manj stresa. Udeleženci bodo na psihoedukativni delavnici spoznali področje upravljanja s časom in uporabili konkretne tehnike za učinkovito upravljanje s časom v poklicnem in zasebnem življenju. Spoznali bodo teorijo postavljanja ciljev in prepoznali možne ovire v procesu načrtovanja obveznosti.

Delavnico bosta izvedli Nina Piberčnik in Kaja Sel, magistrici psihologije, edukantki vedenjsko-kognitivne psihoterapije z več dodatnimi izobraževanji, zaposleni na Inštitutu za psihologijo, svetovanje in izobraževanje Avisensa. Inštitut Avisensa nudi strokovno psihološko podporo in pomoč pri razvijanju veščin za učinkovito soočanje s težavami v duševnem zdravju. Mladostnike in odrasle spremlja pri spoprijemanju z obremenitvami  in stresnimi situaciji tako v osebnem kot v poklicnem življenju.

Prosimo vas, da se prijavite na povezavi. Prosta mesta so še na voljo, spodnje besedilo o zaprtih prijavah vzemite kot brezpredmetno.

Dogodek bo potekal preko MS Teams. Prijavljeni udeleženci bodo na dan dogodka prejeli povezavo za pridružitev.