Upravljanje s časom za raziskovalce

• Kdaj: torek, 26. marec 2024, ob 10:00
  • Kje: Podreccina dvorana, Univerza v Mariboru (Slomškov trg 15, 2000 Maribor)
  • Izvajalec: Valentina Merc, karierna svetovalka KC UM
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Se pogosto znajdete v stiski, ko se bliža rok za oddajo določenega dela?

Se vam zdi, da vam ne uspeva usklajevati študijskih, delovnih in osebnih obveznosti?

Tudi mi ne poznamo skrivne sestavine, s katero, bi zmogli vse, lahko pa vam pomagamo pri načrtovanju aktivnosti ter koristnejši rabi časa.

Na delavnici vam bomo pomagali prepoznati tatove časa ter predstavili načine, kako se z njimi soočiti. Predstavljene bodo tehnike in strategije upravljanja s časom ter uporabne rešitve, ki bodo raziskovalcem pomagale doseči boljše ravnovesje med različnimi obveznostmi, vključno z nasveti, kako asertivno reči “ne”, ko je to potrebno.

Prijave so odprte, število mest je omejeno. Prosta mesta so še na voljo, spodnje besedilo o zaprtih prijavah vzemite kot brezpredmetno.

Vljudno vabljeni!