Učinkovito upravljanje s časom za študente FKBV UM

• Kdaj: sreda, 11. marec 2020, ob 12:00
  • Kje: Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede UM, Pivola 10, 2311 Hoče, senatna soba
  • Izvajalec: Jana Kavčič, Karierni center UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede

Čas je edinstven in omejen vir, ki ga imamo vsi na voljo v isti količini. Izgubljenega časa ne moremo povrniti, zato je ključno, da s časom razpolagamo učinkovito in načrtovano. Udeleženci bodo na delavnici spoznali, da nadzor nad porabo časa veča osebnostno storilnost, pomaga pri uspešnem uresničevanju ciljev, zmanjšuje stres ter vpliva na boljše ravnovesje med delom in zasebnim življenjem.

Okvirne teme delavnice:

• analiza porabe časa;
  • postavljanje ciljev in prioritet;
  • načrtovanje časa;
  • prepoznanje in izognitev časovnim oviram;
  • spremljanje napredka.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.