Veliki film za mali budžet

• Kdaj: četrtek, 31. maj 2012, ob 18:30
  • Kje: Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, predavalnica G2-P1 alfa, Smetanova ulica 17, Maribor
  • Izvajalec: Klemen Dvornik
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko

Klemen Dvornik bo spregovoril o nastajanju filmov, kako pristopiti k temu, kakšne so težave in kakšne izkušnje je imel pri ustvarjanju številnih svojih izdelkov.

Režiral je več kot 500 posameznih televizijskih oddaj različnih žanrov in vsebin, več kot 70 glasbenih videospotov ter 10 dokumentarnih filmov.

Izmed nagrad velja omeniti Srebrni Bor na festivalu MEMEFEST v Beogradu leta 2000, leta 2004 je prejel nagrado Gong ustvarjalnosti za dokumentarni film Temuen-Priča, 2011 Viktorja za posebne dosežke za režijo nadaljevanke Prepisani, njegov film Kruha in iger pa je prejel 3 nagrade Vesna in nagrado občinstva.

Vse to je Klemen Dvornik.

Še ni dovolj? Pridite na njegov nastop in ga še sami kaj povprašajte.