Vodenje kot ena ključnih kompetenc sodobnega časa

• Kdaj: sreda, 26. avgust 2020, ob 17:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: Izvajalec bo znan naknadno.
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Študentski svet UM skupaj s Kariernim centrom UM organizira v sklopu skupnega projekta Tečaji mehkih veščin delavnico na temo: Vodenje kot ena ključnih kompetenc sodobnega časa.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite program MS Teams.

Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo:"1jro8oj".

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.

Vljudno vabljeni!

Prijavite se lahko do 24. 8. 2020.
Prostih mest: 14 od 35