Z digitalno komunikacijo do cilja za študente FF UM, PeF UM in FNM UM

• Kdaj: četrtek, 21. november 2019, ob 13:00
  • Kje: Filozofska fakulteta UM, Koroška cesta 160, 2000 Maribor, predavalnica 0.2
  • Izvajalec: Horvat Monika (KUKA, Monika Horvat, s.p.)
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Filozofsko fakulteto UM, Pedagoško fakulteto UM in Fakulteto za naravoslovje in matematiko UM v četrtek, 21. novembra 2019, ob 13:00 organizira delavnico Z digitalno komunikacijo do cilja, s poudarkom na vplivu in pomenu socialnih omrežij na promocijo/konkurenčnost posameznika/podjetij v okolju.

Delavnica bo zajemala naslednje vsebine:

1. Socialna omrežja – kakšen je njihov vpliv in pomen v današnjem času na promocijo/konkurenčnost za posameznika in podjetja v okolju.
  2. Socialna omrežja – kako in katera posameznik/podjetje uspešno uporabljajo za povečanje promocije (Facebook / Instagram / Youtube / LinkedIn / Pinterest / Snapchat / TikTok …).
  3. Namigi za največjo učinkovitost na socialnih omrežjih.
  4. Primeri dobre prakse na slovenskem trgu.
  5. Možne napake, ki se jim je priporočljivo izogniti pri nastopu na socialnih omrežjih.

Vljudno vabljeni!

Prijavite se lahko do 21. 11. 2019.
Prostih mest: 40 od 40