Za študente PF UM: Tako jaz kot ti sva kdaj v stiski

• Kje: Na daljavo v okolju MS Teams
  • Izvajalec: Društvo študentov psihologije Maribor
  • Univerza/fakulteta: Pravna fakulteta

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Društvo študentov psihologije Maribor organizira delavnico za študente Pravne fakultete Maribor, z naslovom Tako jaz kot ti sva kdaj v stiski.

Na delavnici boste spoznali kako deluje in s čim se ukvarja »Svetovalnica: Pogovori se s študentom psihologije«. Pregledali boste, kakšno je stanje na področju duševnega zdravja, kaj so duševne stiske in kam lahko vodijo. Izvedeli boste, kako ravnati, ko se sami ali vaši bližnji, spopadajo s stiskami in na koga se obrniti v primeru osebnih stisk.

Cilji delavnice:

• ozaveščanje o duševnem zdravju,
  • pridobitev informacij o virih pomoči,
  • ustrezno ravnanje v primeru osebnih duševnih stisk,
  • ustrezno ravnanje v primeru duševnih stisk bližnjih.

»Svetovalnica: Pogovori se s študentom psihologije« je delovna skupina pod okriljem Društva študentov psihologije Maribor, ki študentom in mladim nudi brezplačno psihološko podporo ter se ukvarja s promocijo duševnega zdravja.