EURES – zaposlitvene priložnosti v Evropi - ODPADE

• Kdaj: sreda, 15. april 2020, ob 10:15
  • Kje: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, Dvorana Frana Miklošiča
  • Izvajalec: ZRSZ, samostojna EURES svetovalka, Nastja Raj

Del spremljevalnega programa 7. karierne tržnice v živo bo tudi dogodek EURES - zaposlitvene priložnosti v Evropi. Mreža EURES iskalcem zaposlitve pomaga pri iskanju zaposlitve, delodajalcem pa najti ustrezne kandidate po vsej Evropi. Več informacij je dostopnih tukaj.

Dogodek 7. karierna tržnica v živo je prestavljen na drug termin. Informacije o novem terminu in morebitnih spremembah bodo znane naknadno.

Za ta dogodek se ne izdaja elektronskih potrdil o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.