Zaposlitveni razgovor - vprašanja in odgovori

• Kdaj: sreda, 2. avgust 2023, ob 11:00
  • Kje: Slomškov trg 15, 2000 Maribor, Južni stolp
  • Izvajalec: Vera Bračič in Katja Kovše, karierni svetovalki KC UM
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center Univerze v Mariboru organizira delavnico z naslovom Zaposlitveni razgovor - vprašanja in odgovori. Prosimo, da udeležbo potrdite s prijavo.

Na delavnici boste spoznali delodajalčeva pričakovanja od zaposlitvenega razgovora, najpogostejša vprašanja in razloge za postavljanje takšnih vprašanj ter skušali poiskati odgovore in rešiti morebitne zadrege. S pomočjo delavnice se boste lažje pripravili na zaposlitveni razgovor in spoznali, kaj pričakovati ter kako se izogniti neprijetnim situacijam.

Na delavnici vam bomo predstavili:

• kakšna so pričakovanja delodajalca,
  • kakšna vprašanja običajno postavijo delodajalci in kaj s tem preverjajo,
  • katera so najpogostejša vprašanja in kako nanje odgovarjati,
  • kako odgovoriti na vprašanja delodajalcev glede na svoje talente, šibkosti ali druge osebne specifike,
  • ter kako odreagirati pri nenavadnih vprašanjih in se izogniti neprijetnim situacijam.

PRIJAVE:

Prosimo vas, da se prijavite na povezavi.

Prosta mesta so še na voljo, spodnje besedilo o zaprtih prijavah vzemite kot brezpredmetno.