Zaposlitveni sejem Kariernega centra UM – ne zamudite priložnosti!

• Kdaj: sreda, 9. april 2014, ob 11:00
  • Traja: Sejem bo trajal od 10. do 14. ure.
  • Kje: Podreccina in Trstenjakova dvorana v prostorih Rektorata UM, Slomškov trg 15, Maribor
  • Izvajalec: Karierni center UM s predstavniki delodajalcev
  • Univerza/fakulteta: Univerza v Mariboru

Karierni center UM v sklopu dogodka Karierna tržnica "v živo" z namenom zagotavljanja priložnosti našim študentom in diplomantom za vzpostavljanje stika z delodajalci prireja tudi zaposlitveni sejem, na katerem se boste lahko osebno srečali in predstavili več delodajalcem. Tako bo možno, da se v  kratkem času na enem mestu srečate z delodajalci, spoznate njihovo podjetje in hkrati pridobite informacije o njihovih pričakovanjih ter morebitnih možnostih zaposlitve.

Poleg veliko delodajalcev bodo na sejmu tudi drugi akterji, ki si prizadevajo za ustvarjanje dodatnih možnostih kariernega razvoja ter izvajajo aktivnosti, povezanih z zagotavljanjem lažjega prehoda s študija na trg dela.

Vzporedno se boste lahko udeležili še Karierne klinike in hitrih zaposlitvenih razgovorov. Pri udeležbi na hitre zaposlitvene razgovore je potrebno izvesti posebno prijavo. Več o tem najdete na povezavi: http://www.kc.um.si/dogodki/hitri-zaposlitveni-razgovori-z-delodajalci/

Program aktivnosti, ki se bodo izvedle v sredo, 9. 4. 2014:

Aktivnost Ura Prostor
Zaposlitveni sejem 10. - 14. ure Podreccina dvorana UM
Informativni dan za delodajalce 10. - 14. ure Trstenjakova dvorana UM
Karierna klinika 10.30 - 12. ure Sejna soba 116 UM
Hitri zaposlitveni razgovori (1. del) 10.30 - 12. ure Severni stolp UM
Hitri zaposlitveni razgovori (2. del) 12. - 13.30 ure Severni stolp UM
Okrogla miza na temo samostojne poklicne poti 14. - 15.30 Velika dvorana UM

Študentski svet UM sodeluje pri pripravi dogodka kot organizator okrogle mize na temo samostojne poklicne poti, ter kot soorganizator sejemskih predstavitev.

Sejma se bodo udeležila podjetja: Actual I.T., d.d.; DCCS IT Business Solutions; Henkel Slovenija d.o.o.; Agencija Agado, d.o.o.; RC IKTS Žalec d.o.o.; Talum d.d.; Energetika.net, Schäfer;

Sejma se bodo udeležili še: Zavod RS za zaposlovanje (OE Maribor); Demola; Tovarna podjemov; IAESTE Maribor, AIESEC, AEGEE, BEST, ESN, Fundacija Prizma;

Seznam delodajalcev na sejmu;
Seznam ostalih razstavljalcev;