Življenjepis in spremno pismo - za študente FZV UM

• Kje: FZV UM, Predavalnica P2
  • Izvajalec:  Vera Bračič, Karierni center UM
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za zdravstvene vede

V sodelovanju s ŠS UM FZV Karierni center UM  organizira delavnico Življenjepis in spremno pismo.

Okvirna vsebina delavnice:

- elementi in oblike življenjepisa;

- spremno/motivacijsko pismo;

- individualne razlike in posebnosti v kontekstu življenjepisa in spremnega pisma.

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.

Lepo vabljeni!