Življenjepis v medicini in naravoslovju

• Kdaj: četrtek, 10. december 2020, ob 18:00
  • Kje: On-line (MS Teams orodje)
  • Izvajalec: mag. Maja Novak, We4You
  • Univerza/fakulteta: Medicinska fakulteta

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju z Medicinsko fakulteto UM organizira delavnico z naslovom Življenjepis v medicini in naravoslovju za študente Univerze v Mariboru.

Na delavnici boste spoznali:

- kako napisati dober življenjepis (oblika in vsebina) – splošne smernice;

- kako napisati dober življenjepis, če kandidiramo na delovno mesto s področja medicine, zdravstva, naravoslovja;
- kaj delodajalce prepriča, da kandidata uvrstijo v ožji krog;
- kratki predlogi za izboljšave življenjepisov poslušalcev in predlogi za izboljšave.

Delavnica bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams, zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite ta program. Po namestitvi v zgornjem desnem kotu programa kliknite na "Pridružite se ekipi ali jo ustvarite" in v polje "Pridružite se ekipi s kodo" vnesite kodo: gj9vsw1. Dostopate lahko tudi preko povezave. V primeru tehničnih težav pišite na naslov martina.horvat2@um.si.

Za ta dogodek se izdaja elektronska potrdila o udeležbi. Potrdilo boste prejeli na e-naslov, s katerim ste se prijavili na dogodek. Karierni center Univerze v Mariboru izdaja potrdila o udeležbi zgolj in samo tistim udeležencem, ki so se pravočasno (do roka prijave) prijavili na dogodek. Potrdila izdajamo zgolj za dogodke, ki so vezani na neposredno krepitev znanj in veščin s področja karierne orientacije, pri čemer za udeležbo na strokovnih ekskurzijah in predstavitvah delodajalcev ter raznih drugih dogodkih le-tega ne izdajamo. Prav tako ne izdajamo potrdil naknadno in ne tistim, ki se niso pravočasno prijavili na dogodek.