Povezave

OBJAVE V MEDIJIH

Članek v časniku Delo: Kaj boste letos naredili za svojo kariero?

Članek o izobraževanju kariernih svetovalcev v VB

Prispevki v medijih o posvetu Vloga kariernih centrov v visokem šolstvu za uspešen vstop diplomantov na trg dela:

Utrinki s predavanja Branka Čakarmiša, programskega direktorja Pro Plus: Branko Čakarmiš predstavlja izzive medijske hiše

Članek v časniku Dnevnik o predavanju Kariernega centra UM:

Prispevek o dejavnostih Kariernega centra UM na Radiu Maribor, v oddaji Mladi mladim:

KADROVSKE AGENCIJE
SPLETNI ZAPOSLITVENI PORTALI
ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE
EVROPSKE MREŽE, POVEZANE S POBUDO EUROPASS
DRUGE INFORMACIJE O MOŽNOSTIH ZA IZOBRAŽEVANJE, ŠTIPENDIJE, USPOSABLJANJA, ZAPOSLOVANJE
NAČRTOVANJE IN VODENJE KARIERE
EVROPSKI PORTALI, POVEZANI Z IZOBRAŽEVANJEM IN ZAPOSLOVANJEM
ŠTUDIJ V TUJINI
DRUGO
ELEKTRONSKA KNJIŽNICA
Knjige
  • Dessler G., Human resource management - 11th ed, Prentice Hall, Upper Saddle River (N.J.), 2008.
  • Zaletel A., Palčič D., Kariera/09: kako uspešno iskati zaposlitev?, navodila za uspešno gradnjo kariere, izbor najboljših delodajalcev, Moje delo, Ljubljana, 2008.
  • Franca V., Huber R., Palčič D., Po študiju uspešna kariera!: nujen pripomoček za vsakega študenta, ki želi uspeti in o tem razmišlja že med študijem - Moje delo, Ljubljana, 2006.
  • Palčič D., Zaletel A., Prvi koraki do zaposlitve: navodila za učinkovito iskanje prve zaposlitve, Moje delo, Ljubljana, 2007.
  • Sabadin K., Ali vodje resnično poznajo karierne želje in vrednote svojih ključnih kadrov?, v: Bančni vestnik  - Let. 54, št. 5 (maj 2005), str. 24-25.
  • Sabadin A., Razvoj kariere - nova moda?, v: Bančni vestnik - Let. 54, št. 5 (maj 2005), str. 22-24.
  • Popovič M., Zajc M., Vstop v poslovni svet, Tehniška založba Slovenije,  Ljubljana, 2010.
  • Nelson Bolles R., Kakšne barve je vaše padalo?: praktični vodnik za iskalce zaposlitve in tiste, ki želijo spremeniti poklicno, Katarina Zrinski, Varaždin, 2005.
  • Powers P., Zmagovalni zaposlitveni razgovori: zmanjšajte nervozo na razgovorih: bodite bolje pripravljeni od drugih kandidatov: dobite zaposlitev, ki jo imate radi, Katarina Zrinski, Varaždin, 2007.
  • Benedetti K., Protokol, simfonija forme, 1. dopolnjena izd., Planet GV, Ljubljana, 2009.
  • Paszkowska-Rogacz, A. (ur.), Kako pomagati otroku pri sprejemanju kariernih odločitev, Priročnik za starše, Famico, 2015.