12. februar 2024

Krkin karierni dan - četrtek, 28. marca 2024

Krka, d.d. vabi študente zaključnih letnikov Fakultete za elektrotehniko, računalništva in informatike, Fakultete za strojništvo ter Fakultete za energetiko Krško.

Ali veste, da je v Krki zaposlenih več kot 500 strokovnjakov s področja elektrotehnike, 400 strokovnjakov s področja strojništva in več kot 200 strokovnjakov računalništva ter informatike?

Si želite spoznati, s kakšnimi izzivi se v farmacevtski industriji srečujejo strokovnjaki tehniških smeri?

Pridružite se jim na Krkinem Kariernem dnevu, ki bo v četrtek, 28. marca 2024, na njihovi osrednji proizvodni lokaciji v Novem mestu.

Predstavili vam bodo zaposlitvene možnosti v Krki, srečali se boste lahko z zaposlenimi z vaših strokovnih področij, predvsem pa si boste od blizu ogledali delovno okolje Krke.

Povezavo do prijavnega obrazca najdete  TUKAJ . Prijave so možne do 01. marca 2024.