14. januar 2019

Izjemna priložnost za zaposlitev strokovnjakov na področju superračunalniškega omrežja (HPC)

Na voljo sta dve delovni mesti za obdobje do 15. 9. 2020 (s poskusno dobo treh mesecev), kandidati/-ke pa morajo imeti zaključeno visokošolsko izobraževanje druge stopnje ali podobno izobraževanje s področja računalništva, informatike ali elektronike. Nastop dela je možen takoj.

Za zasedbo delovnega mesta J017102 - SAMOSTOJNI STROKOVNI DELAVEC VII/2 (I),ŠDM: 1001466 mora kandidat/kandidatka poleg zakonsko predpisanih pogojev, izpolnjevati še naslednje pogoje: stopnja izobrazbe: VII/2. - Klasius SRV: Sedma raven: Visokošolsko izobraževanje druge stopnje in podobno izobraževanje/ visokošolska izobrazba druge stopnje in podobna izobrazba, smer izobrazbe: računalništvo, informatika, elektronika, telekomunikacije, avtomatika, Klasius P: 48 – RAČUNALNIŠTVO, 523 - Elektronika in avtomatizacija, zahtevana znanja: računalniška znanja: MS Windows, Word, Excel, Internet, e-pošta, el. poslovanje, zahtevani posebni pogoji: zaželeno znanje iz skriptnih jezikov ter C++ in izkušnje iz HPC, paralelnega programiranja, modeliranja in simulacij, zahtevani jeziki: aktivno znanje angleškega jezika, pasivno znanje nemškega jezika (ali en komunikacijski jezik ES). Pogodba o zaposlitvi z izbranim kandidatom/tko se sklene za določen čas do 15.9.2020,s poskusnim delom 3 mesecev, za polni delovni čas.

Razpis je objavljen tukaj.

Rok prijave je do 19. 1. 2019.