1. oktober 2015

Program usposabljanja in izobraževanja mladih brezposelnih oseb - Model M 2015 - Express

Vabilo na 1. Uvodno srečanje udeležencev projekta

Spoštovani!

Vljudno vas vabimo na 1. Uvodno srečanje udeležencev projekta Model M 2015 Express: Karierno usposabljanje in podjetništvo za mlade, Jesenska šola 2015, ki bo v četrtek, 8. 10. 2015 ob 10. uri, v prostorih Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, Maribor.

S pomočjo projekta bomo za podjetništvo, nevladništvo in aktivno iskanje zaposlitve v sodelovanju z Univerzo v Mariboru (Karierni center UM) in Zavodom RS za zaposlovanje – OS Maribor in OS Ptuj usposobili do 20 brezposelnih mladih v starosti od 24. do 30. let z višje in visokošolsko ali univerzitetno izobrazbo za samozaposlitev in aktivno iskanje zaposlitve na trgu ter tako prispevali k zmanjšanju brezposelnosti v regiji.

Program usposabljanja in izobraževanja mladih brezposelnih oseb in študentov se bo pričel izvajati 13. oktobra 2015 in bo trajal slab mesec dni, vse do 27.10.2015, ko bodo udeleženci na zaključni prireditvi v Mariboru predstavili svoja dela (poslovne in karierne načrte). V brezplačni program usposabljanja bo vpisana 3. generacija udeležencev projekta Model M, ki se bo aktivno povezovala s podjetniki, nevladniki in udeleženci projekta Model M 2013 in 2014.

Projekt v letu 2015 izvajata Inštitut za razvoj družbene odgovornosti - IRDO in Univerza v Mariboru, s sofinanciranjem Mestne občine Maribor – Urada za kulturo in mladino ter v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje – OS Maribor in OS Ptuj.

Na dogodek se je potrebno prijaviti. Povezava do prijave je tukaj.

Dodatne informacije:

• IRDO – Inštitut za razvoj družbene odgovornosti, Preradovičeva ulica 26, 2000 Maribor, Telefon + 386 (0)31 344 883, E-pošta .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov), spletna stran http://www.irdo.si;
  • Univerza v Mariboru, Karierni center UM, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, T: +386 (2) 23 55 227, E: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov)http://www.kc.um.si;
  • Zavod za zaposlovanje Maribor, Gregorčičeva ulica 37, 2000 Maribor, Telefon + 386 (2) 23 57 682, E-pošta: .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov).

Vabimo vas, da se uvodnega srečanja udeležite in spoznate perspektivne mlade ter njihova pričakovanja. Veselimo se srečanja z vami.