4. maj 2023

Študentsko delo na področju izvedbe mednarodne raziskave ICILS 2023 v osmih razredih osnovnih šol

V času od 3. maja do sredine junija 2023 bo v okviru Pedagoškega inštituta iz Ljubljane potekala raziskava ICILS 2023 – Mednarodna raziskava računalniške in informacijske pismenosti, ki se izvaja v osmih razredih. Učenci bodo reševali naloge na računalnikih.

Za izvedbo raziskave Pedagoški inštitut potrebuje večje število študentov. Raziskava se izvaja na osnovnih šolah po celi Sloveniji (v dopoldanskem času).

Za izvedbo raziskave je zaželeno, da imate lastni prevoz. Plačilo znaša 8 EUR/h neto. Izvedba (skupaj s pripravo) bo tako plačana 48 EUR/izvedbo.

Povrnjeni bodo tudi stroški prevoza. Delo ne bo potekalo vsak dan, ampak bo odvisno od terminov, ki jih boste izbrali na podlagi vaše razpoložljivosti.

V kolikor se boste odločili za izvajalca raziskave po šolah, je obvezna udeležba na seminarju, saj boste seznanjeni z vsemi postopki izvedbe.

Seminar bo potekal v ponedeljek 8.5.2023 ob 11.00 uri.

Prijavo pošljite na .(JavaScript mora biti omogočen, če si želite ogledati ta naslov) do petka 5.5.2023. Zraven prijave (s kratkim življenjepisom) pripišite vaše prebivališče oz. od kod bi se vozili.