17. junij 2024

Telekomov razvojno-izobraževalni program (TRIP) #5G tehnologija

TRIP je tridnevni Telekomov razvojno-izobraževalni program. Na njem se posvečajo temam, ki so povezane s sodobnim digitalnim svetom. Potekal bo med 16. in 18. septembrom 2024 v prostorih Telekoma Slovenije v Ljubljani.

Na TRIP-u se bodo poglobili v aktualno temo in priložnosti, ki jih prinaša področje 5G tehnologij. Odkrivali bodo javna in zasebna omrežja 5G, arhitekturo omrežja, 5G v vesolju ter pametna mesta. Praktično pa bodo 5G tehnologijo spoznali skozi ogled podatkovnega centra in INO.LAB-a, kjer so na voljo različni konkretni primeri uporabe zasebnih omrežij.

Pa ne samo to. Spoznali se bodo tudi z različnimi ostalimi temami, kot so, kako upravljati s časom, kako zmagovalno razmišljati pa tudi kako pripraviti dober CV. Za piko na i, bodo popotovanje zaključili z reševanjem zanimivih praktičnih izzivov.

Dogodek je namenjen študentkam in študentom visokošolskih in višješolskih programov, ki jih zanima 5G tehnologija. Ni pomembna smer, program ali fakulteta tvojega študija, prav tako ne letnik, v katerem si. Pomembno je le, da te področje 5G zanima. Na osnovi prijav želijo sestaviti čimbolj raznoliko skupino 40 udeležencev z različnimi znanji, izkušnjami in kompetencami.

Prijave zbirajo preko spletnega obrazca na dnu strani ts.si/TRIP.

Prijavite se lahko do vključno 30. 6. 2024.

Vse, ki se boste prijavili, bodo o tem, ali so vas vključili v TRIP 2024 ali ne obvestili prek e-pošte v juliju 2024.